هورمون ریشه زا سیومیک بیوزر

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
وزن
وزن را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
قیمت : 65,000 تومان

  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سیومیک ترکیبی از جلبک دریایی و مواد هیومیکی است. جلبک دریایی از کلپ تازه (Laminaria japonica) ساخته شده است.مواد هیومیکی شامل اسیدهای هیومیک (Humic acids)، اسیدهای فولویک (Fulvic acids)، هیوماتها (Humates)، هیومین (Humin) و هوموس (Humus) هستند. سیومیک فعالیت میکروبی خاک را افزایش داده و همراه با توسعه بیشتر ریشه منجر به افزایش در دسترس بودن مواد غذایی خاک می شود.سیومیک یک ترکیب غنی از انواع عناصر و محرک های رشد گیاهی شامل نیتروژن، فسفر، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، عناصر میکرو (مس، آهن، روی، مولیبدن، و بر)، آلژنیک اسید، سیتوکینون، بتائین، مانیتول، پلی ساکارید آیودین و آمینو اسید ها می باشد.

سیومیک ترکیبی از جلبک دریایی و مواد هیومیکی است. جلبک دریایی از کلپ تازه (Laminaria japonica) ساخته شده است.

مواد هیومیکی شامل اسیدهای هیومیک (Humic acids)، اسیدهای فولویک (Fulvic acids)، هیوماتها (Humates)، هیومین (Humin) و هوموس (Humus) هستند. سیومیک فعالیت میکروبی خاک را افزایش داده و همراه با توسعه بیشتر ریشه منجر به افزایش در دسترس بودن مواد غذایی خاک می شود.

سیومیک یک ترکیب غنی از انواع عناصر و محرک های رشد گیاهی شامل نیتروژن، فسفر، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، عناصر میکرو (مس، آهن، روی، مولیبدن، و بر)، آلژنیک اسید، سیتوکینون، بتائین، مانیتول، پلی ساکارید آیودین و آمینو اسید ها می باشد.


نحوه استفاده از کود و هورمون ریشه زا سیومیک بیوزر

به صورت محلول در آب: یک سوم قاشق غذاخوری کود مورد نظر را در 1 لیتر آب حل نموده و به اندازه یک سوم مقدار آبیاری گیاه پای گلدان بریزید و دو سوم باقی را با آب آبیاری کنید. (یک سوم قاشق غذاخوری 5 گرم - قاشق غذاخوری 15 گرم - هر 5 گرم 1 لیتر آب)

مزایا

افزایش بیوماس گیاه

کاهش مصرف کود ازته

افزایش مقاومت به شوری

توسعه ریشه و افزایش غده های تثبیت کننده ازت

نحوه استفاده

ترکیب با آب به صورت محلول

مشخصات ظاهری

پودر هورمون به صورت بسته بندی در زیپ کیپ با مقادیر مشخص

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...