5 گیاه آپارتمانی زیبا و مقاوم!

5 گیاه آپارتمانی زیبا و مقاوم!

مراقبت از گیاهان ممکنه برای خیلی از افراد که مشغله زیادی دارند، زمان‌بر باشد و یا آن را فراموش کنند. اما تعدادی گیاه آپارتمانی هست که نه تنها به مراقبت خاصی نیاز ندارند بلکه در شرایط نامساعد و خشکی هم به خوبی رشد می‌کنند.
منظور از نور غیر مستقیم چیست؟

منظور از نور غیر مستقیم چیست؟

نور غیرمستقیم زمانی است که گیاه در محیطی پر نور قرار دارد اما اشعه خورشید مستقیماً به آن برخورد نمی‌کند. این منطقه هنوز روشن است، اما نور خورشید قبل از برخورد مستقیم با گیاه منعکس می‌شود یا سایر اجسام در محیط مانع از رسیدن نور مستقیم خورشید به گیاه می‌شود. مثلاً نوری که از پرده می&zwn...
حسن یوسف | این گیاه را بیشتر بشناسید!

حسن یوسف | این گیاه را بیشتر بشناسید!

گل حسن یوسف با رنگ های شاد و متنوعی که دارد یکی از مناسب ترین و محبوب ترین گیاهان آپارتمانی می باشد که روش کاشت و پرورش بسیار ساده ای دارد. این گیاه فصلی دارای ساقه های چهارگوش است و برگ های متنوع سبز مایل به زرد، زرد طلایی، قرمز یا ارغوانی مایل به سیاه دارد.
نحوه کاشت و تکثیر گیاه پوتوس

نحوه کاشت و تکثیر گیاه پوتوس

از آن جایی که گیاه پوتوس یکی از با دوام ترین گل های آپارتمانی است؛ شما می توانید با تکثیر گیاه پوتوس خود در منزل، گیاه خود را به چند گلدان تبدیل کنید و این گیاه زیبا و سبز رنگ را به دوستان خود هدیه دهید و یا در فضای های مختلف خانه خود نگهداری کنید.
نحوه نگهداری از گیاه پوتوس

نحوه نگهداری از گیاه پوتوس

هر گیاهی نیازمند شرایط خاصی برای پرورش و نگهداری است، گیاه پوتوس نیز دارای یک سری شرایط خاص برای نگهداری است. نگهداری از گیاه پوتوس خیلی راحت است به همین منظور این گیاه مناسب افرادی است که به تازگی با گل و گیاه سروکار دارند و یا به دلیل مشغله کاری فرصت مراقبت زیاد از گل های خود را ندارند.